Header image  
 
  

 
 

 
 

clipart

SVEIKI APLANKĘ VACLOVO SVETAINĘ

DAUG KAS MANO, KAD ARTOJO DARBAS SUNKUS, ALINANTIS, AR DAR KAŽKOKIŲ EPITETŲ PRIGALVOJA. MANO NUOMONE KITOKIA- ARTOJAS, KAIP NIEKAS KITAS NĖRA TAIP ARTI GAMTOS, PRIEŠINGAI, JIS PATS GAMTOS VAIKAS. JUK NIEKO NĖRA MALONIAU, KAIP STEBĖTI ŠIMTUS APIE TAVO ATSERSTAS VAGAS BESISUKAJANČIŲ PAUKŠČIŲ... KITĄKART, SUSIRENKA DEŠIMTYS GANDRŲ, LAUKDAMI NAUJŲ IŠARTŲ VAGŲ... O AŠ VIS ARIU, MANO ARIMŲ VAGOS ILGOS. SUSTOJI KITĄKART (TEGUL ATVĖS TECHIKA) ĮSIJUNGI RADIJĄ -IR VISAS PASAULIS SU TAVIMI...ATEINA VAKARAS -IR DARBAS PADARYTAS, IR NUOVARGIO NE TIEK DAUG.

VACLOVAS  

 
O jei dar sugebate skaityti ,tai primygtinai prašau perskaityti ROBERTO T. KIYOSAKIO ir SHARON L.LECHTER knyga"Pinigų sriauto kvadrantas",kur per žymaus finansisto požūrį į žmogaus vietą, gyvenime bandoma padėti kiekvienam surasti vietą gyvenime.Tai nuostabios ir nesavanaudiškos milijonieriaus mintys, išdėstytos papaprasta,suprantama kalba.
Autorius visus žmones skirsto į 4 kategorijas:
žmones, kurie turi darbą,
esi laisvai samdomas darbuotojas,
esi sistemos savininkas ir žmones dirba tau,
už tave dirba tavo pinigai.
O kokiai kategorijai žmoniu priskiriate save Jūs, gerbiamas svetainės lankytojau? R.Kiyosakis aiškina kad dauguma žmonų , jo apgailestavimui, priklauso pirmoms dviems kategorijoms.Tik 2 žmones is dešimties, geriausiu atveju, turi sugebėjimų kurti verslą ar teisingai įjungti pinigus "daryti pinigus."O KOKIE TAVO SĖKMĖS PAMATAI?

Naudingos nuorodos

Lietuvos agrarines ekonomokos institutas
Lietuvos gyvulininkystes institutas
Lietuvos sodininkystes institutas
Lietuvos zemes ukio inzinerijos institutas
Lietuvos zemdirbystes institutas
Lietuvos zemes ukio universitetas
Lietuvos veterinarijos akademija
Lietuvos vandens ukio institutas

Teirautis telefonu: 8 863 62214 
Is arciau
 
 
             
Grižti į pagrindinį puslapį